Начальник районної військової адміністрації взяв участь у засіданні Ради безбар'єрності
28 листопада начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач взяв участь у засіданні Ради безбар'єрності при Волинській обласній державній (військовій) адміністрації, під час якої було обговорено стан виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегій із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, та пропозиції до Плану заходів на 2025-2026 роки.
До участі у засіданні, що проходило в онлайн-режимі, також долучились депутат Волинсьої обласної ради Сергій Юнак та Литовезька сільська голова Олена Касянчук.
Відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб
27 листопада у Володимирі відбувся тренінг «Як розпочати власну справу: валідація ідеї та бізнес планування», яку проводили представники ГО «КРИМСОС», за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) та у партнерстві з Володимир-Волинською філією Волинського обласного центру зайнятості та Володимирською міською радою.
Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення області
28 листопада заступник голови районної державної адміністрації Ірина Ліщук взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення області, що проходив у онлайн-режимі.
Під час засідання учасники отримали детальну інформацію щодо створення управління з питань ветеранської політики Волинської обласної державної адміністрації, головні завдання й напрямки його роботи.
Також було обговорено стан виконання завдань та заходів Комплексної регіональної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб у Волинській області на 2024-2026 роки. Учасникам наради було доручено створити реєстр майна, що може бути потенційно використано для тимчасового проживання ВПО.
Окрему увагу було приділено проведенню презентацій Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров'я в Україні на період до 2030 року у Волинській області й внесенню змін до складу робочої групи з питань підтримки психічного здоров'я, утвореної при Координаційному центрі.
Робоча нарада у районній державній адміністрації
27 листопада начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач провів робочу нараду з головами територіальних громад району та окремими керівниками відділів і управлінь райдержадміністрації щодо виконання рішень, прийнятих на засіданні Ради оборони області, й доручень начальника обласної військової адміністрації.
Відбулись зустрічі з членами родин осіб, що зникли безвісти за особливих обставин
27 листопада відбулись робочі зустрічі Регіонального представника Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин Юлії Чайки, представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Юлії Спас, представників Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, ОК «Захід», окремих військових частин, працівників Володимир-Волинського РТЦК та СП, соціальних служб громад району та Пенсійного фонду України із членами родин осіб, що зникли безвісти за особливих обставин.
Діагностичні обстеження раннього виявлення новоутворень безоплатні для внутрішньо переміщених осіб
На ранніх стадіях рак виліковний. Своєчасна діагностика онкозахворювань за допомогою інструментальних досліджень дозволяє вчасно виявляти хворобу, підвищує шанси на успішне лікування та рятує життя. Програма медичних гарантій дає можливість кожному громадянину України безоплатно проходити профілактичні обстеження на онкологічні захворювання, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації.
Долучайтесь до Марафону добрих справ
Запрошуємо заклади освіти долучитися до Марафону добрих справ, що відбудеться в межах святкування Всеукраїнського дня добрих справ.
Його мета — сприяти розвитку культури благодійності серед молоді та об’єднати зусилля для допомоги тим, хто цього потребує.
Марафон добрих справ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться своїми результатами в соціальних мережах.
Термін проведення: з 03 грудня до 25 грудня 2024 року.
Долучайтесь до школи благодійності (інклюзія)!
Школа благодійності (інклюзія) – це освітній проєкт для педагогів від Національного банку України, благодійних фондів та громадських організацій.
Мета проєкту – поширення знань та формування культури інклюзії в суспільстві через освітні заходи та благодійні ініціативи.
Проєкт покликаний навчити правилам етичного спілкування з людьми з інвалідністю, підвищити обізнаність про їхні потреби, а також допомогти створити безбар'єрне середовище в різних сферах життя.