23 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Вівторок, 06 травня 2014 14:33

  Проведення закупівель

  Інформаційні джерела та аналітичні інструменти у сфері публічних закупівель Інформаційний ресурс Уповноваженого органу 

  http://www.me.gov.ua

  На офіційному сайті Мінекономрозвитку створено Інформаційний ресурс, основним завданням якого є поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а також надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру та безоплатних консультацій.

  Міністерством готуються узагальнені листи, які містять відповіді на найбільш актуальні питання суб'єктів сфери закупівель та розміщуються у рубриці "Узагальнені відповіді", та реалізовано функцію надання безоплатних консультацій з можливістю пошуку за темами та ключовими словами (тегами) у розділі "Консультації". Розміщення всіх запитів та консультацій полегшує доступ користувачів до інформації та відповідей на аналогічні питання, які надавались суб'єктам сфери публічних закупівель.

  Додатково інформуємо, що Мінекономрозвитку спільно з Проектом технічної допомоги ЄС "Підтримка  впровадження Стратегії реформування публічних закупівель/ Дорожньої карти для гармонізації законодавства в Україні" напрацьовано Настанови щодо етичної поведінки замовників під час здійснення публічних закупівель, які розміщені на Інформаційному ресурсі.

  Веб-портал Уповноваженого органу

  http://prozorro.gov.ua

  Офіційний портал, на якому оприлюднюється інформація про публічні закупівлі. На порталі можна здійснювати пошук закупівель, переглядати документи, опубліковані замовниками та учасниками під час проведення закупівлі, слідкувати за проведенням аукціону тощо.

  Прозорро Інфобокс

  hrtp ://infobox.prozorro. org

  Портал корисних матеріалів про публічні закупівлі, який адмініструє державне підприємство "Прозорро", що містить статті та відеоматеріали про електронну систему публічних закупівель, бібліотеку примірних специфікацій та форум для обговорення питань.

  Онлайн-курс Публічні закупівлі

  https://prometheus.org.ua

  Мінекономрозвитку спільно з Проектом ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС" створено безкоштовний онлайн-курс "Публічні закупівлі", який розміщено на платформі Prometheus. Даний курс розрахований на закупівельників, а також всіх, хто цікавиться як проводити закупівлі та ефективно витрачати кошти платників податків. Курс розділено на два рівні - базовий та поглиблений.

  Конструктор нецінових критеріїв

  https://nk.prozorro.ua

  Мінекономрозвитку у співпраці з Мінприроди та представниками громадськості в рамках конкурсної програми нових ідей EU Association Lab працює над проектом "Нецінові критерії у публічних закупівлях". Проект перебуває в стадії розробки та передбачає створення зручного електронного інструменту зі створення нецінових критеріїв, який буде містити конкретні параметри нецінових критеріїв для обраного переліку товарів різних категорій, що найчастіше закуповуються замовниками, та рекомендації по їх застосуванню для оцінки тендерних пропозицій.

   

  Моніторинговий портал DOZORRO

  https://dozorro.org

  Платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючий орган, громадянин) може дати зворотній зв'язок замовнику по конкретному тендеру. Залишаючи відгук суб'єкти системи заповнюють опитувальний лист, де оцінять параметри закупівлі. Під кожну відповідь можна додати описову частину. Крім того, даний портал покликаний допомогти у захисті інтересів учасника шляхом інформування про можливі способи оскарження та підготовки звернень до правоохоронних та контролюючих органів.

  Публічний модуль аналітики

  https://bi.prozorro.org

  Містить інформацію про публічні закупівлі з 2015 року та надає змогу робити вибірки інформації про конкретні закупівлі, конкретного замовника, конкретного учасника, будувати графіки, таблиці, діаграми, рахувати показники тощо.

  Інструменти центру вдосконалення закупівель Київської школи

  економіки

  http://cep.kse.org.ua/dopky.html

  Інтерактивний інструмент для пошуку додаткових угод в електронній системі закупівель, який надає можливість відслідкувати всі зміни внесені до укладених договорів за останні 3 дні, місяць або рік, а також знаходити всі додатково укладенні угоди будь-якої організації за різними параметрами. Інструмент фільтрує, автоматично відбирає та опубліковує 3 топ-новини з найбільш резонансних тем за останні декілька днів. Методологія створення тендерної документації за посиланням https://cpvtool.kse.ua (за допомогою інтуїтивно зрозумілого пошуку товару, який планується придбати, цей інструмент дозволяє побачити за яким CPV-кодом його вже купують інші замовники частіше, чи є для цього товару більш глибокий код, та за яким кодом такі закупівлі є більш успішні). Також додається інформація про постачальників вибраного в пошуку товару (ТОП-20 за кількістю переможних процедур).

  Clarity Project

  hrtps://clarity-project.info/tenders

  Волонтерський проект, що дає можливість здійснювати моніторинг та аналізувати інформацію електронної системи закупівель під різними вимірами та виявляти взаємозв'язки між учасниками торгів, індикатори ризику та здійснювати дослідження торгів.

  Сайт Тексти

  http://z.texty.org.ua

  Архів державних/публічних закупівель з 2008 року. Містить інформацію про укладені договори з Вісника державних закупівель та веб-порталу prozorro.gov.ua. Доступний пошук по замовникам чи переможцям тендерів, об'ємам угод, часовому періоду та оновлюється щодня.

  Сайт Антикорупційний монітор

  http://acm-ua.org

  Комплексний аналітичний портал, що поєднує в собі ряд інструментів для моніторингу результатів публічних закупівель, зокрема громадська експертиза результатів державних тендерів в Україні, модуль аналітики громадської експертизи та спецпроекти.

   

  Є-дата

  http://www.e-data.gov.ua

  Відкрита база даних у секторі публічних фінансів України. На порталі оприлюднюється інформація про використання бюджетних коштів та реалізується ідея "Прозорого бюджету". Мета проекту: створити відкритий ресурс, який забезпечить повну прозорість державних фінансів та задовольнить право громадськості на доступ до інформації.

  Пошуково-аналітична система .007

  http://007.org.ua

  Сервіс, який допомагає працювати з відкритими базами даних та державними реєстрами через інструменти візуалізації та аналітики. Головна мета сервісу -забезпечити громадськості максимально зручний доступ до відкритих державних даних і завдяки збільшенню прозорості протидіяти зловживанням і корупції в країні.

  YouControl

  https://youcontrol. com.ua

  Система, яка збирає та аналізує інформацію з понад 50 джерел, зокрема державних реєстрів, яка формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в державних реєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами. Дозволяє отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або фізичну особу підприємця. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

  Opendatabot

  https://opendatabot.com/

  Платформа для моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру. Сервіс збирає, об'єднує та аналізує інформацію з основних публічних реєстрів України та інших джерел. Обираючи назву контрагента або код ЄДРПОУ можна отримати інформацію про зміни, які відбулись за останній період часу, чи є у судовому реєстрі рішення щодо певної компанії та чи не перебуває вона в місцях масової реєстрації. Сервіс доступний для бізнесу, громадськості та журналістів.

  Моніторинг витрат на будівництво і ремонт доріг

  www.roads.brdo.com.ua

  Міністерство інфраструктури України та Офіс ефективного регулювання (BRDO) спільно запустили портал моніторингу витрат на будівництво і ремонт доріг, який надає можливість перевірити, як витрачаються бюджетні гроші на ремонт доріг у розрізі областей державного та місцевого значення, які тендери оголошуються, відслідкувати кошти, які витрачаються на безпеку руху та кошти, які були фактично витрачені замовниками. На порталі є калькулятор, де водії можуть порахувати, скільки збору вони заплатять, заправляючи машину, і куди будуть направлені ці гроші.

  Переглядів 54093 Останнє редагування Вівторок, 15 жовтня 2019 11:06
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua