20 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  Головна>Новини>24 лютого – річниця повномасштабної російсько-української війни
  Субота, 24 лютого 2024 08:12

  24 лютого – річниця повномасштабної російсько-української війни

  24 лютого 2022 року розділило сучасну українську історію на «До» та «Після».

  У часі «До» було відносно мирне життя для більшості населення України, звичний ритм, щоденні новини з політичної, економічної та суспільної сфери через які проривались тривожні – «Про ситуацію в зоні проведення АТО/ООС». Вони сприймались відсторонено, знеособлено – особливо для тих, рідні яких не перебували в лавах ЗСУ.

  Все змінилося вмить із настанням «Після»…

  Вранці 24 лютого росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Фраза, яка вміщає в собі найбільшу трагедію в Європі після закінчення Другої світової війни – одна держава вирішила, що має право шляхом прямої неспровокованої агресії окупувати територію іншої, застосовувати різні види важкого озброєння для ударів по немілітарних об'єктах і проводити політику цілеспрямованого етноциду, коли представників певної нації свідомо й цілеспрямовано знищують.

  З їх точки зору, ми були винуватцями, бо, відрізняючись від них світоглядно, прагнули приєднатись до спільноти вільних і демократичних країн, розірвати зв'язки з ординсько-московітсько-російсько-радянсько-путінською імперією, що сповідує шовіністично-тоталітарні деспотичні цінності, та стати на шлях сталого розвитку українського суспільства.

  Ми розривали зв'язки з бувшою імперією, яка, агонізуючи, хотіла завадити нам це зробити.

  Але ефект від агресії для ворога був неочікувано зворотній.

  Після 24 лютого більшість українців, що за інерцією жила в системі  умовних «пострадянських» цінностей, почала швидко викристалізуватись у єдину політично згуртовану українську націю зі спільними цінностями, усвідомленнями важливості національної ідеї, історії, самоідентифікації.

  Цей процес важкий, болісний – але необхідний для народу, який хоче здобути своє краще майбутнє, а не загубитись на сторінках історії.

  Також більшість громадян усвідомила, нарешті, що війна розпочалась раніше – 20 лютого 2014 року із вторгненням в український Крим, продовжилась агресією на Донбасі, а в лютому 2024 року відбувся новий етап, широкомасштабне вторгнення.

  Після Революції Гідності, скориставшись нашою слабкістю в постреволюційний перехідний період, росія анексувала Крим, намагаючись переконати й нас, і весь світ, що має право на цю територію. Але їй це не вдалося.

  Світ не визнав це загарбання, як пізніше не визнав квазіреспубліки, створені росіянами у частині Донецької та Луганської областей і їх «входження до складу російської федерації», а з початком вторгнення – і «приєднання» тимчасово окупованих територій до країни-агресора.

  З 24 лютого 2022 року ми не лише змінились і стали єдиними та сильнішими. До нашого серця ввійшли поняття віри, надії і вдячності.

  Надії на краще, на новий день, на майбутнє, що зійде над нашою землею як сонце, розсіюючи темряву тривог та негараздів.

  Вдячності нашим захисникам, які ціною свого життя відстояли незалежність і свободу нашої країни та продовжують визволення українських територій.

  І Віри! Віри в нашу Перемогу, в звільнення і повернення тимчасово окупованих територій – від Криму до Луганська, й настання мирного життя та кращого майбутнього для прийдешніх поколінь українців.

  Єднаймося! Задля Перемоги! Задля України! Задля майбутнього!

  Слава Україні!  

  Переглядів 1246
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua