Версія для друку
Середа, 30 січня 2019 09:45

У Шацьку проведено спільне консультування громадян з правових питань

Активізація надання безоплатної правової допомоги з метою підвищення правової свідомості громадян – основне завдання проекту Мінюсту "Я МАЮ ПРАВО!". Традиційно під час спільного щомісячного консультування начальник Шацького районного відділу ДРАЦС Орися Дужа та начальник Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид продовжують надавати консультації для громадян у Шацькому бюро правової допомоги. Сьогодні 30 січня 2019 року громадян цікавили питання щодо термінів державної реєстрації шлюбу, порядку відновлення втрачених документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Представники юридичних професій під час здійснення прийому розповсюдили буклети «Я МАЮ ПРАВО!» з інформацією про те, як захистити право на аліменти та домогтися їх виплати, про механізм захисту своїх прав, коли вимагають хабар за іспит та вирішення інших спорів.

Необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях також можна отримати на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/ або за телефоном єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги, що працює цілодобово та безкоштовно — 0 800 213 103

РАЗОМ МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС !

Переглядів 128