Звіт про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2020 року
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом І квартал 2020 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 14.08.2019 №290 «Про затвердження графіка прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації»).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за І квартал 2020 року свідчать про зменшення кількості звернень в районну державну адміністрацію у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За І квартал 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 17 звернення громадян, на 37 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2019−54). З них 1 усних звернень (2019−14) та 16 письмових (2019−40). З кількості зазначених звернень, надіслано 1− повторние звернення (2019−1). Від пільгових категорій населення надійшло 1 звернення.
За результатами аналізу звернень та характером питань свідчить, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту - 7 (41%), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей, особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; аграрної політики та земельних відносин - 7 (31%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документацій; інші -3 (18 %).
Протягом І кварталу 2020 року через органи влади вищого рівня надійшло – 7 звернень (2019 року –9). Зокрема, із Кабінету Міністрів України через Урядову “гарячу лінію” − 6 звернень, Адміністрації Президента України −1 звернення.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради−3, Піщанської сільської ради−4, Світязької сільської ради−4, Пульмівської сільської ради−3, Ростанської сільської ради−2, Пулемецької сільської ради-0, Грабівської сільської ради – 0, інші населені пункти −1.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
Рівень виконавської дисципліни протягом звітного періоду становить
100 %, випадків щодо порушення терміну розгляду звернень громадян не допущено.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 3 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийняті відповідні рішення.
Протягом І квартал 2020 року у Шацькій райдержадміністрації питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2019 рік» розглядалось 24.02.2020р. на засіданні колегії райдержадміністрації (рішення 1/4 від 24.02.2020р.), за результатами якої видано розпорядження № 47 від 05.03.2020р. «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2018 році».
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації проведено 1 особистий прийом громадяна. На особистому прийомі до керівництва райдержадміністрації звернулась 1 особа району.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І кварталу 2020 року керівництвом Шацької райдержадміністрації виїзних прийомів по сільських радах Шацького району, не було.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернення на “Телефон довіри” не надходили.
На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядженням голови райдержадміністрації №22 від 29.01.2019 затверджено графік проведення «прямих телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації на 2020 рік». Звернення через «прямі телефонні лінії» не надходили. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 25.02.2019 року №41. Протягом І кварталу 2020 року не було здійснено виїздів “мобільного соціального офісу”.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.03.2020р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації», затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Протягом І кварталу 2020 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернувся 1 громадянин. Звернення стосувалось питань соціального захисту.
Громадською радою при райдержадміністрації протягом І кварталу 2020 року проведено урочисті збори 22 січня – день відзначення Соборності України, 20 лютого – день Герої Небесної Сотні (вшанування Сергія Мокренка на його могилі), та 8 березня – відзначення міжнародного жіночого дня.
В Ι кварталі 2020 року відбулось 1 зустріч керівництва райдержадміністрації з воїнами інтернаціоналістами та Ветеранами Другої Світової війни.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
Звіт про роботу із зверненнями громадян за 2019 рік
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 2019 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 14.08.2017 №290 «Про затвердження графіка прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації»).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за 2019 рік свідчать про зменшення кількості звернень в районну державну адміністрацію у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За 2019 рік до районної державної адміністрації надійшло 156 звернення, що на 156 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2018-312). З них 28 усних звернень (2018−25) та 128 письмових (2018−287). З кількості зазначених звернень, надіслано−1 електронне звернення (2018−5), 5 − колективних звернень (2018−5), та 16− повторних звернень (2018−5). Від пільгових категорій населення надійшло 12 звернень.
За результатами аналізу звернень та характером питань свідчить, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту - 87(55%), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей, особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; аграрної політики та земельних відносин -48(31%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документацій; інші -22 (14 %).
Протягом 2019 року через органи влади вищого рівня надійшло – 34 звернень (2018 року – 46). Зокрема, із обласної державної адміністрації –6 звернення, з Кабінету Міністрів України через Урядову “гарячу лінію” − 24 звернень, Апарату Верховної Ради України −1 звернення та з Адміністрації Президента України −2 звернення, інші – 1.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради−52, Світязької сільської ради−24, Піщанської сільської ради−15, Пульмівської сільської ради−15, Ростанської сільської ради−10, Грабівської сільської ради – 8, Пулемецької сільської ради−3, інші населені пункти −29.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 4 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийняті відповідні рішення.
Протягом 2019 року робочою групою з проведення «Дня контролю», за результатами розгляду звернень громадян, проведено 5 засідань «Днів контролю».
Протягом 2019 року у Шацькій райдержадміністрації питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2018 рік» розглядалось 26.02.2019р. на засіданні колегії райдержадміністрації (рішення 1 /5 від 26.02.2019р.), за результатами якої видано розпорядження № 48 від 06.03.2019р. «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2018 році».
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації проведено 28 особистих прийомів громадян. На особистих прийомах до керівництва райдержадміністрації звернулось 18 осіб району.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом 2019 року керівництвом Шацької райдержадміністрації проведено 19 виїзних прийомів в усіх сільських радах Шацького району, до керівництва райдержадміністрації звернулось 21 громадян. Основною темою звернень громадян являються земельні питання, питання соціальної політики та соціального захисту населення.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернення на “Телефон довіри” не надходили.
На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядженням голови райдержадміністрації №22 від 29.01.2019 затверджено графік проведення «прямих телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації на 2019 рік». Звернення через «прямі телефонні лінії» не надходили. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 25.02.2019 року №41. Протягом 2019 року здійснено 18 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 40 громадян щодо прийому документів для оформлення різних видів допомоги та субсидій, з них у 20 громадян було прийнято документи для оформлення допомоги та субсидій.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.02.2018р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації», затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Протягом 2019 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 8 громадян. Звернення стосувались питань соціального захисту, аграрної політики, земельних та сімейних відносин.
Громадською радою при райдержадміністрації протягом 2019 року проведено 4 засідання та 9 «круглих столів». На засіданнях громадської ради розглядались питання діяльності громадської ради при Шацькій райдержадміністрації за 2018 рік та затвердження плану на 2019 рік; про відзначення державних історичних подій в Шацькому районі; порушені питаня районної громадської дитячо-молодіжної організації СК «Торнадо»; порядок підготовки та відзначення Дня пам'яті і примирення, проведення Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та відзначення 23-ї річниці Конституції України; брифінг щодо роз’яснення питань призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року; роз’яснення щодо реформи первинної медичної допомоги у Шацькому районі; підготовка та відзначення в районі дня Захисника України. Під час «круглого столу» обговорювали питання: проведення та реформи децентралізації на Волині, монетизацію субсидій 2019 році, а також порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, і реалізацію програм «теплих кредитів» у 2019 році, визволення України від німецько-фашистських загарбникі, день пам’яті жертв голодоморів України, а також підготовка та відзначення в районі Дня Збройних сил України та інших професійних свят.
Протягом 2019 року відбулось 2 зустрічі керівництва райдержадміністрації з воїнами інтернаціоналістами та Ветеранами Другої Світової війни.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
Звіт про роботу із зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 9 місяців 2019 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року свідчать про зменшення кількості звернень в районну державну адміністрацію у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За 9 місяців 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 128 звернення, що на 96 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2018-224). З них 26 усних звернень (2018−12) та 102 письмових (2018−212). З кількості зазначених звернень, надіслано−1 електронне звернення (2018−5), 5 − колективних звернень (2018−4), та 8− повторних звернень (2018−4). Від пільгових категорій населення надійшло 12 звернень.
За результатами аналізу звернень та характером питань свідчить, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту - 74(58%), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей, особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; аграрної політики та земельних відносин -36 (28%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документацій; інші -19 (14 %).
Протягом 9 місяців 2019 року через органи влади вищого рівня надійшло – 23 звернень (2018 року – 41). Зокрема, із обласної державної адміністрації –4 звернення, з Кабінету Міністрів України через Урядову “гарячу лінію” − 17 звернень, Апарату Верховної Ради України −1 звернення та з Адміністрації Президента України −1 звернення, інші – 1.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради−42, Світязької сільської ради−20, Піщанської сільської ради−12, Ростанської сільської ради−9, Пульмівської сільської ради−9, Грабівської сільської ради – 8, Пулемецької сільської ради−3, інші населені пункти −25.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 4 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийняті відповідні рішення.
Протягом 9 місяців 2019 року робочою групою з проведення «Дня контролю», за результатами розгляду звернень громадян, проведено 5 засідань «Днів контролю».
Протягом 9 місяців 2019 року у Шацькій райдержадміністрації питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2018 рік» розглядалось 26.02.2019р. на засіданні колегії райдержадміністрації (рішення 1 /5 від 26.02.2019р.), за результатами якої видано розпорядження № 48 від 06.03.2019р. «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2018 році».
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації проведено 26 особистих прийомів громадян. На особистих прийомах до керівництва райдержадміністрації звернулось 16 осіб району.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом 9 місяців 2019 року керівництвом Шацької райдержадміністрації проведено 19 виїзних прийомів в усіх сільських радах Шацького району, до керівництва райдержадміністрації звернулось 21 громадян. Основною темою звернень громадян являються земельні питання, питання соціальної політики та соціального захисту населення.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернення на “Телефон довіри” не надходили.
На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядженням голови райдержадміністрації №22 від 29.01.2019 затверджено графік проведення «прямих телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації на 2019 рік». Звернення через «прямі телефонні лінії» не надходили. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 25.02.2019 року №41. Протягом 9 місяців 2019 року здійснено 12 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 34 громадян щодо прийому документів для оформлення різних видів допомоги та субсидій, з них у 19 громадян було прийнято документи для оформлення допомоги та субсидій.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.02.2018р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації», затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Протягом 9 місяців 2019 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 7 громадян. Звернення стосувались питань соціального захисту, аграрної політики, земельних та сімейних відносин.
Громадською радою при райдержадміністрації протягом 9 місяців 2019 року проведено 3 засідання та 6 «круглих столів». На засіданнях громадської ради розглядались питання діяльності громадської ради при Шацькій райдержадміністрації за 2018 рік та затвердження плану на 2019 рік; про відзначення державних історичних подій в Шацькому районі; порушені питаня районної громадської дитячо-молодіжної організації СК «Торнадо»; порядок підготовки та відзначення Дня пам'яті і примирення, проведення Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та відзначення 23-ї річниці Конституції України; брифінг щодо роз’яснення питань призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року; роз’яснення щодо реформи первинної медичної допомоги у Шацькому районі. Під час «круглого столу» обговорювали питання: проведення та реформи децентралізації на Волині, монетизацію субсидій 2019 році, а також порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, і реалізацію програм «теплих кредитів» у 2019 році.
Протягом 9 місяців 2019 року відбулось 2 зустрічі керівництва райдержадміністрації з воїнами інтернаціоналістами та Ветеранами Другої Світової війни.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
Звіт про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом І півріччя 2019 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року свідчать про зменшення кількості звернень в районну державну адміністрацію у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За І півріччя 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 81 звернення громадян (з яких 102 особи з врахуванням колективних звернень, щодо 79 різних питань ), на 82 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2018−163). З них 19 усних звернень (2018−8) та 62 письмових (2018−155). З кількості зазначених звернень, надіслано−1 електронне звернення (2018−2),3−колективних звернень (2018−4), та 2− повторних звернень (2018−3). Від пільгових категорій населення надійшло 10 звернень.
За результатами аналізу звернень та характером питань свідчить, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту - 47 (60%), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей, особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; аграрної політики та земельних відносин -20 (25%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документацій; інші -12 (15 %).
Протягом І півріччя 2019 року через органи влади вищого рівня надійшло – 13 звернень (2018 року – 29). Зокрема, із обласної державної адміністрації –2 звернення, з Кабінету Міністрів України через Урядову “гарячу лінію” − 9 звернень, Апарату Верховної Ради України −1 звернення та з Адміністрації Президента України −1 звернення.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради−26, Світязької сільської ради−17, Піщанської сільської ради−8, Ростанської сільської ради−5, Пулемецької сільської ради-3, Пульмівської сільської ради−6, Грабівської сільської ради – 5, інші населені пункти −11.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
Рівень виконавської дисципліни протягом звітного періоду становить
100 %, випадків щодо порушення терміну розгляду звернень громадян не допущено.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 3 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийняті відповідні рішення.
Протягом Ι півріччя 2019 року робочою групою з проведення «Дня контролю», за результатами розгляду звернень громадян, проведено 2 «Дні контролю».
Протягом І півріччя 2019 року у Шацькій райдержадміністрації питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2018 рік» розглядалось 26.02.2019р. на засіданні колегії райдержадміністрації (рішення 1 /5 від 26.02.2019р.), за результатами якої видано розпорядження № 48 від 06.03.2019р. «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2018 році».
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації проведено 19 особистих прийомів громадян. На особистих прийомах до керівництва райдержадміністрації звернулось 5 осіб району.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І півріччя 2019 року керівництвом Шацької райдержадміністрації проведено 12 виїзних прийомів в усіх сільських радах Шацького району, до керівництва райдержадміністрації звернулось 14 громадян. Основною темою звернень громадян являються земельні питання, питання соціальної політики та соціального захисту населення.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернення на “Телефон довіри” не надходили.
На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядженням голови райдержадміністрації №22 від 29.01.2019 затверджено графік проведення «прямих телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації на 2019 рік». Звернення через «прямі телефонні лінії» не надходили. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 25.02.2019 року №41. Протягом І півріччя 2019 року здійснено 6 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 26 громадян щодо прийому документів для оформлення різних видів допомоги та субсидій, з них у 17 громадян було прийнято документи для оформлення допомоги та субсидій.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.02.2018р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації», затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Протягом І півріччя 2019 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 5 громадян. Звернення стосувались питань соціального захисту, аграрної політики, земельних та сімейних відносин.
Громадською радою при райдержадміністрації протягом І півріччя 2019 року проведено 2 засідання та 5 «круглих столів». На засіданнях громадської ради розглядались питання діяльності громадської ради при Шацькій райдержадміністрації за 2018 рік та затвердження плану на 2019 рік; про відзначення державних історичних подій в Шацькому районі; порушені питаня районної громадської дитячо-молодіжної організації СК «Торнадо»; порядок підготовки та відзначення Дня пам'яті і примирення, проведення Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та відзначення 23-ї річниці Конституції України. Під час «круглого столу» обговорювали питання: проведення децентралізації на Волині, монетизацію субсидій 2019 році, а також порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, і реалізацію програм «теплих кредитів» у 2019 році.
В Ι півріччі 2019 року відбулось 2 зустрічі керівництва райдержадміністрації з воїнами інтернаціоналістами та Ветеранами Другої Світової війни.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
Звіт про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2019 року
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом І кварталу 2019 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за І квартал 2019 свідчать про зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
За І квартал 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 54 звернення, що на 46 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2018-100). З них 14 усних звернень (2018-7) та 40 письмових (2018-93), в тому числі 1 електронне звернення. Колективне звернення-1 (2018-4), повторне звернення-1(2018-1). Протягом І кварталу 2019 року звернулось 67 громадян району, які порушили 53 питання. Від пільгових категорій населення надійшло 8 звернень.
Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту - 37 (70 %), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; аграрної політики та земельних відносин -11 (21%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документації;інші -5 (9 %).
Протягом І кварталу 2019 року через органи влади вищого рівня надійшло – 9 звернень (2018 року – 13). Зокрема, із обласної державної адміністрації –2 звернення. З Кабінету Міністрів України через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 7 звернень.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради-19 звернень, Світязької сільської ради-11, Піщанської сільської ради-7, Ростанської сільської ради-4, Пулемецької сільської ради-3, Пульмівської сільської ради-4, Грабівської сільської ради – 2, інші населені пункти -3.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
Рівень виконавської дисципліни протягом звітного періоду становить 100 %, випадків щодо порушення терміну розгляду звернень громадян не було.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період було проведено 2 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийнято відповідні рішення.
Протягом І кварталу 2019 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2018 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 26.02.2019р. (рішення 1 /5 від 26.02.2019р.), за результатами якої видане розпорядження № 48 від 06.03.2019р. «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2018 році.
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації було проведено 13 особистих прийомів громадян. На особистих прийомах до керівництва райдержадміністрації звернулось 3 громадяни району.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І кварталу 2019 року керівництвом Шацької райдержадміністрації було проведено 9 виїзних прийомів в усіх сільських радах Шацького району. На виїзних прийомах до керівництва райдержадміністрації звернулось 11 громадян району. Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання,питання соціальної політики та соціального захисту населення.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило.
На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» розпорядженням голови райдержадміністрації №22 від 29.01.2019 затверджено графік проведення «прямих телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації на 2019 рік». Звернень через «прямі телефонні лінії» не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 25.02.2019 року №41. Протягом І кварталу 2019 року було здійснено 2 виїзди “мобільного соціального офісу”, де звернулось 18 громадян щодо прийому документів для оформлення різних видів допомоги та субсидій, з них у 9 громадян було прийнято документи для оформлення допомоги та субсидій.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.02.2018р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації»» затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної допомоги. Протягом І кварталу 2019 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 3 громадяни. Тематикою даних звернень являються питання соціального захисту, аграрної політики, земельних відносин, питання Сімейного кодексу України.
Громадською радою при райдержадміністрації протягом І кварталу 2019 року проведено 1 засідання, 2 «круглих столи». На засіданні громадської ради розглядались питання про діяльність громадської ради при Шацькій райдержадміністрації за 2018 рік та затвердження плану на 2019 рік; про відзначення державних історичних подій в Шацькому районі; звернення від районної громадської дитячо-молодіжної організації СК «Торнадо». Під час «круглого столу» обговорювали наступні питання:
- Децентралізація: на Волині підбили підсумки.
- Монетизація субсидій в 2019 році.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
Звіт про роботу із зверненнями громадян у 2018 році
Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 2018 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).
На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.
Результати роботи із зверненнями громадян за 2018 свідчать про зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
У січні – грудні 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 312 звернень, що на 29 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2017-341). З них 25 усних звернень (2017-53) та 287 письмових (2017-288), в тому числі 5 електронних звернень. Протягом 2018 року звернулось 564 громадяни району (2017-284), які порушили 319 питань (2017 –352), в т. ч. колективних -5 (2017 -7), повторних звернень – 5 (2017– 11).
Особлива увага з боку керівництва райдержадміністрації приділяється зверненням громадян, які потребують соціального захисту та підтримки, а саме: учасників війни, АТО та бойових дій, інвалідів, багатодітних сімей та пенсіонерів. Такі громадяни звертаються переважно щодо надання матеріальної допомоги на лікування, щодо призначення житлової субсидії. Від пільгових категорій населення надійшло 17 звернень.
Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання аграрної політики та земельних відносин -187 (58%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документації; питання соціального захисту - 76 (24 %), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом, роз'яснення щодо порядку оформлення та надання субсидій; інші -56 (18 %).
Протягом 2018 року через органи влади вищого рівня надійшло – 47 звернень (2017 року – 34). Зокрема, із Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло 3 звернення, із обласної державної адміністрації –9 . Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 35 звернень.
Як свідчить аналіз надходжень звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів Шацької селищної ради-154 звернення, Піщанської сільської ради- 30, Світязької сільської ради-26, Ростанської сільської ради-24, Пулемецької сільської ради-20, Пульмівської сільської ради-14, Грабівської сільської ради – 8, інші населені пункти -36.
Усі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.
Рівень виконавської дисципліни протягом звітного періоду становить 100 %, випадків щодо порушення терміну розгляду звернень громадян не було.
На виконання вимог Указу Президента України щодо проведення «Днів контролю» протягом 2018 року проведено 8 «Днів контролю», в рамках яких перевірено стан виконання окремими структурними підрозділами доручень керівництва щодо розгляду звернень громадян.
В райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період було проведено 2 засідання, де розглянуто окремі звернення громадян, дано відповідні доручення для врегулювання і вирішення проблем, порушених у цих зверненнях та прийнято відповідні рішення.
Відповідно до плану роботи райдержадміністрації були проведені наради у голови райдержадміністрації «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад за 2017 рік» 16.01.2018р. та «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за 1 квартал 2018 року» 12.04.2018р., нарада в керівника апарату «Про підсумки роботи із зверненнями в райдержадміністрації за 9 місяців 2018р.» 22.10.2018р.
Протягом 2018 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 2017 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 26.02.2018р. (рішення 1 /4 від 26.02.2018р.), за результатами якої видане розпорядження № 84 від 12.03.2018р. «Про стан роботи із зверненнями громадян в 2017 році». 20.08.2018 року відбулась колегія, на якій розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року» (рішення №3/4 від 20.08.2018 року), та за результатами якої видано розпорядження № 295 від 23.08.2018 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року».
Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) керівництвом райдержадміністрації було проведено 60 особистих прийомів громадян.
Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом 2018 року керівництвом Шацької райдержадміністрації було проведено 40 виїзних прийомів в усіх сільських радах Шацького району. Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання, питання комунального господарства, освіти, виховання та навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів та інше.
“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило, що свідчить про те, що робота органів виконавчої влади району виконується належним чином.
З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району керівництвом райдержадміністрації проводились “прямі телефонні лінії ” (розпорядження №6 від 12.01.2018 ). Згідно затвердженого графіку було проведено 27 «прямих телефонних лінії», хоча звернень не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», районній газеті «Шацький край», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2018 року №67. Протягом 2018 року було здійснено 20 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 32 громадяни щодо прийому документів для оформлення різних видів допомог та субсидій.
Головою райдержадміністрації затверджені графіки перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад. За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у всіх виконкомах селищної та сільських рад. У ході перевірок надано відповідну методичну та практичну допомогу у роботі із зверненнями громадян За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано суб’єктам перевірки для усунення рекомендованих недоліків.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.02.2018р. №50 «Про внесення змін до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 05.04.2017 року №117 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги в районній державній адміністрації»» затверджено графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної допомоги. Протягом 2018 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 20 громадян (20 звернень). Тематикою даних звернень являються питання соціального захисту, аграрної політики, земельних відносин, питання Сімейного кодексу України.
Громадською радою при райдержадміністрації за 2018 рік проведено 5 засідань, 9 «круглих столів». На засіданні громадської ради розглядались питання про перейменування однієї з діючих вулиць смт Шацьк іменем єпископа Української ГКЦ Любомира Гузара; реалізація державної інформаційної політики в районі; відзначення в районі державних, знаменних дат, «Державній службі 100 років», вшанування жертв війни; про медичну реформу в Україні, про вшанування жертв польсько-українського протистояння 1939-1944 років, про відзначення Дня Держаного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України, «Волинська трагедія», щодо «Енергозберігаючих проектів» та інші важливі питання для життєдіяльності населення район. Також розглядались питання останнього етапу децентралізації в Шацькому районі, проведення енергозберігаючих заходів в закладах освіти району.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».
Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.
Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.
ДАНІ
про звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрацій за 2018 рік у порівнянні з 2017 роком
Назва РДА/МВК |
Кількість усіх звернень |
Кіл-сть звернень, що надійшли поштою |
Кількість звернень на особистому прийомі |
Кількість громадян, що звернулись |
Повторних |
Колективних |
Кількість питань, порушених у зверненнях |
Три основних питання, кількість звернень |
||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|
Шацька районна державна адміністрація |
341 |
312 |
288 |
287 |
53 |
25 |
462 |
564 |
11 |
5 |
7 |
5 |
352 |
319 |
Аграрна політика та земельні відносини -183, соціальний захист -98, інші -71 |
Аграрна політика та земельні відносини -187, соціальний захист -76, інші -56 |
Назва РДА |
Виїзні прийоми |
«Мобільні офіси» |
Дні контролю |
Телефон довіри |
Гаряча лінія |
|||||||||
кількість виїзних прийомів |
кількість громадян, що звернулись |
кількість питань, порушених у зверненнях |
||||||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|
Шацька районна державна адміністрація |
36 |
40 |
50 |
19 |
43 |
18 |
16 |
20 |
0 |
7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Аналіз роботи із зверненнями громадянза 9 місяців 2018 року в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 9 місяців 2018 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року свідчать про зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – вересні 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 224 звернення, що на 48 звернень менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2017-272). З них 12 усних звернень (2017-43) та 212 письмових (2017-229), в тому числі 4 електронних звернення. Колективних -4 (2017 -7), повторних звернень – 4 (2017– 11). Протягом 9 місяців звернулось 229 громадян району (2017-284), які порушили 224 питання (2017 –280).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання аграрної політики та земельних відносин -129 (58%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документації; питання соціального захисту - 48 (21 %), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом; інші -47 (21 %).Від пільгових категорій населення надійшло 14 звернень.За 9 місяців 2018 року через органи влади вищого рівня надійшло – 38 звернень (2017 року – 34). Зокрема, із Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло 3 звернення (з Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України – 1), із обласної державної адміністрації – 6. Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 29 звернення.Однією із важливих причин звернень через органи влади вищого рівня є той факт, що певна кількість громадян вважає більш ефективним звернутись до вищих органів виконавчої влади та контролюючих органів, не очікуючи розгляду звернення місцевими органами влади. Протягом 9 місяців 2018 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації» на засіданні колегії райдержадміністрації 20.08.2018 року (рішення №3/4 від 20.08.2018 року), та за результатами якої видано розпорядження № 295 від 23.08.2018 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року».Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) було проведено головою 23 особистих прийомів громадян, першим заступником - 12 , заступником-17, де звернулось 2 громадянина. Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом 9 місяців 2018 року було проведено 34 виїзних прийоми (9 звернень), а саме: головою - 11, першим заступником - 11, заступником - 12. Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання, питання комунального господарства, освіти, виховання та навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів та інше.У 2017 році в райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян (розпорядженням голови від 25.01.2017 року №25 «Про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації» із змінами від 20.10.2017 №416). За звітний період відбулося 3 засідання комісії.“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило, що свідчить про те, що робота органів виконавчої влади району виконується належним чином. З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району керівництвом райдержадміністрації проводились “прямі телефонні лінії ” (розпорядження №6 від 12.01.2018 ) згідно затвердженого графіку було проведено 19 «прямих телефонних лінії», хоча звернень не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», районній газеті «Шацький край», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації затверджено розпорядженням від 17.10.2017 №412 «Про організацію проведення в райдержадміністрації «Дня контролю» за результатами розгляду звернень громадян». На виконання даного розпорядження протягом 9 місяців 2018 року відбулося 6 «Днів контролю».В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2018 року №67. Протягом 9 місяців було здійснено 14 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 24 громадяни.Головою райдержадміністрації затверджені графіки перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, у структурних підрозділах райдержадміністрації, в установах, організаціях на 2018 рік.За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у всіх виконкомах селищної та сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано суб’єктам перевірки для усунення рекомендованих недоліків.За звітний період відділом організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.Протягом 9 місяців 2018 року проводилась інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та програма «Енергетична незалежність України», зміни в освітянській та медичній галузі та ін.Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року проведено 3 засідання, 6 «круглих столів». На засіданні громадської ради розглядались питання про перейменування однієї з діючих вулиць смт Шацьк іменем єпископа Української ГКЦ Любомира Гузара; реалізація державної інформаційної політики в районі; відзначення в районі державних, знаменних дат, «Державній службі 100 років», вшанування жертв війни; про медичну реформу в Україні, про вшанування жертв польсько-українського протистояння 1939-1944 років, про відзначення Дня Держаного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України, щодо «Енергозберігаючих проектів» та інші важливі питання для життєдіяльності населення район.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи. ДАНІпро звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрацій за 9 місяців 2018 року у порівнянні з 9 місяцями 2017 року Про стан роботи із зверненнями громадян в Шацькій районній державній адміністрації за І півріччя 2018 рокуРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом Ι півріччя 2018 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за Ι півріччя 2018 року свідчать про зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У Ι півріччі 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 163 звернення, що на 2 звернення менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2017-165). З них 8 усних звернень (2017-21) та 155 письмових (2017-144), в тому числі 2 електронних звернення. Колективних -4 (2017 -5), повторних звернень – 3 (2017– 6). Протягом півріччя звернулось 170 громадян району (2017-284), які порушили 152 питання (2017 –166).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання аграрної політики та земельних відносин -93 (57%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документації; питання соціального захисту-35 (21 %), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом; інші -35 (21 %).Від пільгових категорій населення надійшло 8 звернень.За І півріччя 2018 року через органи влади вищого рівня надійшло –29 звернень (2017 року – 27). Зокрема, із Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло 1 звернення (з Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України – 1), із обласної державної адміністрації – 5 (2017–2). Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 23 звернення (2017 – 22).Однією із важливих причин звернень через органи влади вищого рівня є той факт, що певна кількість громадян вважає більш ефективним звернутись до вищих органів виконавчої влади та контролюючих органів, не очікуючи розгляду звернення місцевими органами влади. Протягом першого півріччя 2018 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 26.02.2018 року (рішення №2/4 від 26.02.2018 року), та за результатами якої видано розпорядження № 84 від 12.03.2018 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації у 2017 році». На нараді у голови райдержадміністрації заслухано питання про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за І квартал 2018 року (протокол №21) за результатами якого надані окремі доручення. В липні місяці, згідно плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2018 року, на засіданні колегії райдержадміністрації розглядатиметься питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року».Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) було проведено головою 18 особистих прийомів громадян, першим заступником -6 , заступником-12, де звернулось 2 громадянина. Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І півріччя 2018 року було проведено 21 виїзних прийом (6 звернень), а саме: головою - 7, першим заступником -6, заступником -8. Основною тематикою звернень громадян являються питання комунального господарства, освіти, виховання та навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів та інше.У 2017 році в райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян (розпорядженням голови від 25.01.2017 року №25 «Про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації» із змінами від 20.10.2017 №416). За звітний період відбулося 3 засідання комісії.“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило, що свідчить про те, що робота органів виконавчої влади району виконується належним чином. З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району керівництвом райдержадміністрації проводились “прямі телефонні лінії ” (розпорядження №6 від 12.01.2018 ) згідно затвердженого графіку було проведено 2 «прямих телефонних лінії», хоча звернень не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», районній газеті «Шацький край», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації затверджено розпорядженням від 17.10.2017 №412 «Про організацію проведення в райдержадміністрації «Дня контролю» за результатами розгляду звернень громадян». На виконання даного розпорядження у І півріччі 2018 року відбулося 4 «Дні контролю».В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2018 року №67. Протягом І півріччя було здійснено 8 виїзди “мобільного соціального офісу”, де звернулось 17 громадян, де було прийнято від 17 громадян документи для оформлення тих чи інших соціальних допомог.Головою райдержадміністрації затверджені графіки перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, у структурних підрозділах райдержадміністрації, в установах, організаціях на 2018 рік.За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у всіх виконкомах селищної та сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано суб’єктам перевірки для усунення рекомендованих недоліків.За звітний період відділом організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.У І півріччі 2018 року проводилась інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та програма «Енергетична незалежність України», зміни в освітянській та медичній галузі та ін.Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації у І кварталі 2018 року проведено 2 засідання, 4 «круглих стола». На засіданні громадської ради розглядались питання про перейменування однієї з діючих вулиць смт Шацьк іменем єпископа Української ГКЦ Любомира Гузара; реалізація державної інформаційної політики в районі; відзначення в районі державних, знаменних дат, «Державній службі 100 років», вшанування жертв війни та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.ДАНІпро звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрацій за перше півріччя 2018 року у порівнянні з першим півріччям 2017 рокуАналіз роботи із зверненнями громадянза І квартал 2018 року в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом Ι кварталу 2018 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за Ι квартал 2018 року року свідчать про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У Ι кварталі 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 100 звернень, що на 12 звернень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2017-82). З них 7 усних звернень (2017-11) та 93 письмових (2017-71), в тому числі 2 електронних звернення. Колективних -4 (2017 -1), повторних звернень – 1 (2017– 1). Протягом кварталу звернулось 353 громадян району (2017-88), які порушили 108 питань (2017 –83).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання аграрної політики та земельних відносин -62 (62%), а саме питання внесення змін в розпорядження, надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою, затвердження технічних документації; питання соціального захисту-20 (20 %), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом; інші -15 (15 %).Від пільгових категорій населення надійшло 6 звернень.За І квартал 2018 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась кількість звернень, які надійшли через органи влади вищого рівня –13 (2017 року – 15). Зокрема, із Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло 1 звернення (з Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України – 1), із обласної державної адміністрації – 1 (2017–1).Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 13 звернень (2017 – 13).Однією із важливих причин звернень через органи влади вищого рівня є той факт, що певна кількість громадян вважає більш ефективним звернутись до вищих органів виконавчої влади та контролюючих органів, не очікуючи розгляду звернення місцевими органами влади. Відповідно до плану роботи райдержадміністрації буде проведено нараду у голови райдержадміністрації «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за Ι квартал 2018 року» у квітні 2018 року.Протягом першого кварталу 2018 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 26.02.2018 року (рішення №2/4 від 26.02.2018 року), та за результатами якої видано розпорядження № 84 від 12.03.2018 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації у 2017 році».Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №290 від 14.08.2017) було проведено головою 6 особистих прийомів громадян, першим заступником -6 , заступником-6, де звернувся 1 громадянин. Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І кварталу 2018 року було проведено 4 виїзних прийоми (7 звернень), а саме: головою - 1, першим заступником -0, заступником -3. Основною тематикою звернень громадян являються питання комунального господарства, освіти, виховання та навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів та інше.У 2017 році в райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян (розпорядженням голови від 25.01.2017 року №25 «Про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації» із змінами від 20.10.2017 №416). За звітний період відбулося 1 засідання комісії.“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило, що свідчить про те, що робота органів виконавчої влади району виконується належним чином. З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району керівництвом райдержадміністрації проводились “прямі телефонні лінії ” (розпорядження №6 від 12.01.2018 ) згідно затвердженого графіку було проведено 2 «прямих телефонних лінії», хоча звернень не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», районній газеті «Шацький край», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації затверджено розпорядженням від 17.10.2017 №412 «Про організацію проведення в райдержадміністрації «Дня контролю» за результатами розгляду звернень громадян». На виконання даного розпорядження у І кварталі 2018 року відбулося 3 «Дні контролю».В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2018 року №67. Протягом І кварталу було здійснено 2 виїзди “мобільного соціального офісу”, де звернулось 5 громадян, де було прийнято від 3 громадян документи для оформлення тих чи інших соціальних допомог.Головою райдержадміністрації затверджені графіки перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, у структурних підрозділах райдержадміністрації, в установах, організаціях на 2018 рік.За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у виконкомах Світязької та Пульмівської сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки та надіслано суб’єктам перевірки для усунення рекомендованих недоліків.За звітний період відділом організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.У І кварталі 2018 року проводилась інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та програма «Енергетична незалежність України», зміни в освітянській та медичній галузі та ін.Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації у І кварталі 2018 року проведено 1 засідання, 2 «круглих стола». На засіданні громадської ради розглядались питання про перейменування однієї з діючих вулиць смт Шацьк іменем єпископа Української ГКЦ Любомира Гузара; реалізація державної інформаційної політики в районі; відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.ДАНІпро звернення громадян, що надійшли райдержадміністрації за І квартал 2018 року у порівнянніз І кварталом 2017 рокуАналіз роботи із зверненнями громадянза 2017 рік в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 2017 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.Діловодство за зверненнями громадян здійснюється згідно з Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення, учасників АТО, членів їх сімей та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за 2017 рік свідчать про збільшення кількості заяв, скарг та пропозицій, в районній держаній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – грудні 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 341 звернення, що на 55 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2016-286). З них: 53 усних (2015- 31) та 288 письмових (2016-255), в тому числі 7 колективних(2016-26) та 11 повторних (2016-19).На протязі 2017 року звернулось 462 громадянина з урахуванням колективних звернень (2016- 676), які порушили 352 питання (2016 - 297).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителі району зверталися до райдержадміністрації з питань аграрної політики та земельних відносин, а саме: виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, внесення змін в додатки до розпорядження і ін. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 183, що становить 53,7 % від загальної кількості порушених питань.Не менш актуальними залишаються питання соціального захисту населення а саме: надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам антитерористичної операції, надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам які зараховані на військову службу за контрактом, надання роз’яснення призначення житлових субсидій та виплати готівкової субсидії на придбання твердого побутового палива, роз’яснення щодо відмови у призначенні державної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 98, що становить 28,7 % від загальної кількості порушених питань. 13 питань (3,8 %) – комунального господарства.Як свідчить аналіз надходження звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів селищної ради таких сільських рад: Шацької ОТГ-163, з інших районів та областей-34, Світязької-29.Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 41 звернення через органи влади вищого рівня (2016-88). Відповідно до плану роботи райдержадміністрації були проведені наради у голови райдержадміністрації «Про стан роботи із зверненнями громадян в Шацькій районній державній адміністрації за І квартал 2017 року» та «Про підсумки роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року»10.04.2017 та 23.10.2017 відповідно.Протягом звітного періоду у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 13.02.2017 року (рішення №1/3 від 13.02.2017 року) за результатами якої видано розпорядження № 55 від 14.02.2017 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2016 році». 18.09.2017 відбулась колегія на якій розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року» та за результатами якої видано розпорядження від 19.08.2017 №302 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року».Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» прийом громадян з особистих питань в райдержадміністрації, згідно з графіками, затвердженими головою райдержадміністрації. Керівництвом райдержадміністрації було проведено 53 прийоми громадян. З них: 17-особистих прийомів та 36-за місцем проживання громадян, де обговорювались найбільш актуальні питання для жителів району. Керівництвом райдержадміністрації прийнято на особистих прийомах 68 громадян, зареєстровано 53 звернення.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою та допомогою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2017 року №42. Протягом 2017 року було здійснено 16 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 40 громадян, де було прийнято 38 звернень щодо прийому документів для оформлення різних видів допомог та субсидій.Згідно з графіком перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, в установах, організаціях на 2017 рік затвердженого головою райдержадміністрації здійснено 12 відповідних перевірок у у Шацькій об’єднаній територіальній громаді, Пульмівській, Світязькій, Грабівській, Пулемецькій, Ростанській, Піщанській сільських радах, відділі культури райдержадміністрації, управлінні соціального захисту населення, архівному відділі райдержадміністрації.За результатами перевірок підготовлено та надіслано довідки керівникам відповідних установ для вжиття заходів щодо підвищення рівня організації роботи зі зверненнями громадян у частині всебічного розгляду порушених питань, надання обґрунтованих відповідей.Протягом 2017 року проведено 2 семінари-навчання для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів та секретарів виконкомів селищної та сільських рад щодо надання методичної і практичної допомоги в організації роботи із зверненнями громадян.Розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.01.2017р.№11 «Про графік проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги». Протягом звітного року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 18 громадян (18 звернень). Тематикою даних звернень являються питання соціального захисту, аграрної політики та земельних відносин та ін. Протягом 2017 року спеціалістами відділу організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації постійно здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження соціально-економічних реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема: децентралізації, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад, регіонального розвитку, в рамках Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів, реалізації державної політики та безвізового режиму в Україні, а також нововведення медичної і пенсійної реформ України та інші.Постійно підтримується супровід інформаційно-просвітницької кампанії з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі. Проводяться різні заходи з метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді. Забезпечується комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики, в тому числі щодо енергетичної незалежності України, впровадження безвізового режиму в Україні, екологічні і природоохоронні питання та інші.Громадською радою при райдержадміністрації за 2018 рік проведено 5 засідань, 1 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району та 6 «круглих столів». Зокрема на засіданнях круглого столу обговорювались теми: Україна – це територія гідності й свободи; сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері»; благоустрій військових поховань, інших місць поховань та заходи щодо впорядкування територій (кладовищ) населених пунктів району; національно-патріотичне виховання учнівської молоді; На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо заходів спрямованих з метою інформаційного супроводу реформи щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; організація літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій; реалізація державної внутрішньої та інформаційної політики в районі, про історичні події, приурочені знаменним датам в Україні та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації та вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи. Аналіз роботи із зверненнями громадянза 9 місяців 2017 року в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 9 місяців 2017 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.Діловодство за зверненнями громадян здійснюється згідно з Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення, учасників АТО, членів їх сімей та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2017 року свідчать про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – вересні 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 272 звернення, що на 75 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2016-197). З них: 43 усних (2016-27) та 229 письмових (2016-170), в тому числі 7 колективних (2016-21), 11 повторних (2016-14).Протягом 9 місяців звернулось 393 громадянина з урахуванням колективних звернень (2016-470), які порушили 280 питань (2016-207).Від пільгової категорії населення надійшло 82 звернення.Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителі району зверталися до райдержадміністрації з питань аграрної політики та земельних відносин, а саме: виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, внесення змін в додатки до розпорядження і ін. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 146, що становить 52,1 % від загальної кількості порушених питань.Не менш актуальними залишаються питання соціального захисту населення а саме: надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам антитерористичної операції, надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам які зараховані на військову службу за контрактом, надання роз’яснення призначення житлових субсидій та виплати готівкової субсидії на придбання твердого побутового палива, роз’яснення щодо відмови у призначенні державної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 76, що становить 27,1 % від загальної кількості порушених питань. 11 звернень (3,9%) – інші питання.Як свідчить аналіз надходження звернень громадян за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень до Шацької районної державної адміністрації надійшло від жителів селищної ради таких сільських рад: Шацької ОТГ-128, Світязької-26, Пулемецької та Піщанської -по15.За 9 місяців 2017 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась кількість звернень, які надійшли через органи влади вищого рівня –34 (2016 року – 76). Відповідно до плану роботи райдержадміністрації було проведено нараду у голови райдержадміністрації «Про стан роботи із зверненнями громадян в Шацькій районній державній адміністрації за І квартал 2017 року» 10.04.2017 року.Протягом звітного періоду у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 13.02.2017 року (рішення №1/3 від 13.02.2017 року) за результатами якої видано розпорядження № 55 від 14.02.2017 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2016 році». 18.09.2017 відбулась колегія на якій розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року» та за результатами якої видано розпорядження від 19.08.2017 №302 «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року».Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» прийом громадян з особистих питань в райдержадміністрації, згідно з графіками, затвердженими головою райдержадміністрації. Керівництвом райдержадміністрації було проведено 43 прийоми громадян. З них: 16-особистих прийомів та 18-за місцем проживання громадян, де обговорювались найбільш актуальні питання для жителів району. Керівництвом райдержадміністрації прийнято на особистих прийомах 58 громадян, зареєстровано 43 звернення.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою та допомогою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2017 року №42. Протягом 9 місяців було здійснено 8 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 22 громадян, де було прийнято 20 звернень щодо прийому документів для оформлення різних видів допомог та субсидій.Згідно з графіком перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, в установах, організаціях на 2017 рік затвердженого головою райдержадміністрації здійснено 12 відповідних перевірок у у Шацькій об’єднаній територіальній громаді, Пульмівській, Світязькій, Грабівській, Пулемецькій, Ростанській, Піщанській сільських радах, відділі культури райдержадміністрації, управлінні соціального захисту населення, архівному відділі райдержадміністрації. За результатами перевірок підготовлено та надіслано довідки керівникам відповідних установ для вжиття заходів щодо підвищення рівня організації роботи зі зверненнями громадян у частині всебічного розгляду порушених питань, надання обґрунтованих відповідей.За 9 місяців 2017 року спеціалістами відділу організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації постійно здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження соціально-економічних реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад, регіонального розвитку,щодо Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів, реалізації державної політики та безвізового режиму в Україні та інші.Постійно підтримується супровід інформаційно-просвітницької кампанії з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі. Проводяться різні заходи з метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді. Забезпечується комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики, в тому числі щодо енергетичної незалежності України, впровадження безвізового режиму в Україні, екологічні питання та інші.Громадською радою при райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року проведено 4 засідання, 5 «круглих столів», 1 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим та учасникам АТО з Шацького району. На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо заходів спрямованих з метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді; впорядкування кладовищ і благоустрій територій біля обелісків, пам’ятників, братських могил в населених пунктах району, а також благоустрою доріг, які ведуть до кладовищ; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Крім того, голова громадської ради та представники громадських організацій беруть активну участь у районних та місцевих заходах з вшанування пам’ятних днів в історії України та заходах, приурочених державним та знаменним датам.Планується і проводиться робота по організації заходів згідно з календарем пам’ятних та знаменних дат, інших значимих подій з історії району та держави. Спільно з іншими керівниками підрозділів райдержадміністрації готуються пропозиції та проводяться заходи з відзначення в районі з нагоди державних та знаменних дат. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації та вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи. Інформація про стан роботи із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року В райдержадміністрації вживаються заходи , спрямовані на виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Діловодство за зверненнями громадян здійснюється згідно з Інструкцією з діловодства за зверненнями громадянв органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення. учасників АТО, членів їх сімей та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року свідчать про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – червні 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 165 звернень, що на 21 звернення більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З них 21 усне (2016 - 26) та 144 письмових (2016 - 118), в тому числі: колективних - 5 (2016 - 9), повторних – 6, (2016–13). Звернулось 284 громадянина (2016-284), які порушили 166 питань (2016-148).Від пільгової категорії населення надійшло 27 звернень (2016-13).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителі району зверталися до райдержадміністрації з питань аграрної політики та земельних відносин, а саме: виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, внесення змін в додатки до розпорядження і ін. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 85, що становить 51,2 % від загальної кількості порушених питань.Не менш актуальними залишаються питання соціального захисту – 51 звернень, а саме: надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам антитерористичної операції, надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам які зараховані на військову службу за контрактом, надання роз’яснення призначення житлових субсидій та виплати готівкової субсидії на придбання твердого побутового палива, роз’яснення щодо відмови у призначенні державної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 51, що становить 30,7 % від загальної кількості порушених питань. 8 звернень (4,8%) – комунального господарства.За звітний період 2017 року збільшилась кількість звернень у порівнянні з відповідним періодом минулого року, які надійшли через органи влади вищого рівня –27 (2016 року – 26). Зокрема, із Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надійшло 1 звернення (2016-1), з Адміністрації Президента України- 2 звернення (2016-1), із обласної державної адміністрації – 2 (2016–1).Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 22 звернень (2016 – 24).Однією із важливих причин звернень через органи влади вищого рівня є той факт, що певна кількість громадян вважає більш ефективним звернутись до вищих органів виконавчої влади та контролюючих органів, не звертаючись та не очікуючи розгляду звернення місцевими органами влади. Відповідно до плану роботи райдержадміністрації було проведено нараду у голови райдержадміністрації «Про стан роботи із зверненнями громадян в Шацькій районній державній адміністрації за І квартал 2017 року» 10.04.2017 року.Протягом звітного періоду у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 13.02.2017 року (рішення №1/3 від 13.02.2016року), та за результатами якої видано розпорядження № 55 від 14.02.2017 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2016 році».Згідно графіків особистого прийому громадян у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №17 від 17.01.2017, №110 від 05.04.2017) було проведено 10 особистих прийомів керівництвом райдержадміністрації, де звернулось 11 громадян. Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів за місцем проживання громадян та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І півріччя 2017 року було проведено 12 виїзних прийомів (11 звернень), а саме: головою - 7, першим заступником - 4, заступником -1. Основною тематикою звернень громадян являються питання комунального господарства, транспорту та зв’язку.У 2017 році в райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян (розпорядженням голови від 25.01.2017 року №25 «Про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації» та затверджено Положення у новій редакції. Засідання комісії не проводили, так як не виникала необхідність комісійного розгляду звернень громадян.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2017 року №42. Протягом 6 місяців було здійснено 7 виїздів “мобільного соціального офісу”, де звернулось 17 громадян, де було прийнято 17 звернень щодо прийому документів для оформлення різних видів допомог та субсидій.Головою райдержадміністрації затверджено графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконавчих комітетах селищної та сільських рад, в установах, організаціях на 2017 рік.За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у виконкомах у Шацької об’єднаної територіальної громади, Пульмівській, Світязькій, Грабівській, Пулемецькій, Ростанській, Піщанській сільських радах, відділі культури райдержадміністрації, управлінні соціального захисту населення. За результатами перевірок підготовлено довідки головам сільських рад та керівникам структурних підрозділів для усунення недоліків. За І півріччя 2017 року відділом організаційного забезпечення, внутрішньої політики, інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації постійно здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження соціально-економічних реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема децентралізації, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад, регіонального розвитку та щодо Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.Продовжується супровід інформаційно-просвітницької кампанії з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі. Проводяться різні заходи з метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді. Забезпечується комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики, в тому числі щодо енергетичної незалежності України, впровадження безвізового режиму в Україні, екологічні питання та інші.Громадською радою при райдержадміністрації у І півріччі 2017 року проведено 2 засідання, 3 «круглих столів», 1 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району.На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо заходів спрямованих з метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді; впорядкування кладовищ і благоустрій територій біля обелісків, пам’ятників, братських могил в населених пунктах району, а також благоустрою доріг, які ведуть до кладовищ; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Крім того, голова громадської ради та представники громадських організацій беруть активну участь у районних та місцевих заходах з вшанування пам’ятних днів в історії України та заходах, приурочених державним та знаменним датам. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації.Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи. Інформація про стан роботи із зверненнями громадян за І квартал 2017 рокуРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом Ι кварталу 2017 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348, Порядку розгляду письмових звернень громадян в райдержадміністрації та Порядку організації та проведення особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 03.06.2016 року №160 зі змінами та доповненнями).На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за Ι квартал 2017 року року свідчать про незначне зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У Ι кварталі 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 82 звернення, що на 4 звернення менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З них 11 усних звернень (2016-21) та 71 письмове (2016-65), в тому числі 2 електронних звернення. Колективних -1 (2016 - 6), повторних звернень – 1 (2016– 2). Протягом кварталу звернулось 88 громадян району,які порушили 83 питання (2016 –91).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання аграрної політики та земельних відносин -37 (45,1%), а саме питання виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості, затвердження проекту із землеустрою; питання соціального захисту-27(32,9%), а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та членам їх сімей,особам які зараховані на військову службу за контрактом; питання комунального господарства -6 (7,3%).Від пільгових категорій населення надійшло 13 звернень.За І квартал 2017 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась кількість звернень, які надійшли через органи влади вищого рівня –15 (2016 року – 26). Зокрема, із Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надійшло 1 звернення (з Адміністрації Президента України 2016-1), із обласної державної адміністрації – 1 (2016–1).Через Урядову “гарячу лінію” до райдержадміністрації надійшло 13 звернень (2016 – 24).Однією із важливих причин звернень через органи влади вищого рівня є той факт, що певна кількість громадян вважає більш ефективним звернутись до вищих органів виконавчої влади та контролюючих органів, не очікуючи розгляду звернення місцевими органами влади. Відповідно до плану роботи райдержадміністрації буде проведено нараду у керівника апарату «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за Ι квартал 2017 року» у квітні 2017 року.Протягом першого кварталу 2017 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 13.02.2017 року (рішення №1/3 від 13.02.2016року), та за результатами якої видано розпорядження № 55 від 14.02.2017 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2016 році».Згідно графіку особистого прийому громадян з особистих питань у Шацькій районній державній адміністрації (розпорядження №17 від 17.01.2017) було проведено головою 3 особистих прийоми, де звернулось 3 громадян. Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. Протягом І кварталу 2017 року було проведено 6 виїзних прийомів (8 звернень), а саме: головою - 4, першим заступником -1, заступником -1. Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання, а саме надання земельних ділянок для будівництва; питання комунального господарства; надання одноразової грошової матеріальної допомоги та транспортне забезпечення сіл.У 2017 році в райдержадміністрації створено комісію з питань розгляду звернень громадян (розпорядженням голови від 25.01.2017 року №25 «Про комісію з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації») та затверджено Положення у новій редакції. Засідання комісії не проводили, так як не виникала необхідність комісійного розгляду звернень громадян.“Телефон довіри” функціонує в райдержадміністрації з метою зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян. Звернень на “Телефон довіри” не надходило, що свідчить про те, що робота органів виконавчої влади району виконується належним чином. З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району керівництвом райдержадміністрації проводились “прямі телефонні лінії ” (розпорядження №18 від 19.01.2017 )згідно затвердженого графіку, хоча звернень не надходило. Графік проведення розміщений на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «графік прийому громадян», районній газеті «Шацький край», на інформаційних стендах в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2017 року №42. Протягом І кварталу було здійснено 3 виїзди “мобільного соціального офісу”, де звернулось 8 громадян, де було прийнято 8 звернень щодо прийому документів для оформлення житлової субсидії (5 звернень) та оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам (2 звернення).Керівником апарату райдержадміністрації затверджено графік перевірок щодо роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті об’єднаної територіальної громади та сільських рад, організаціях, в засобах масової інформації у 2017 році.За звітний період вивчено роботу із зверненнями громадян у виконкомах Шацької об’єднаної територіальної громади, Пульмівській сільській раді, управлінні соціального захисту населення. За результатами перевірок підготовлено довідки та розглянуто на нараді у керівника апарату 20.02.2017, 17.03.2017, 24.03.2017 відповідно.За звітний період відділом організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.У І кварталі 2017 року проводилась інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та програма «Енергетична незалежність України».Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації у І кварталі 2017 року проведено 1 засідання, 3 «круглих столів». На засіданні громадської ради розглядались питання з відзначення в районі Героя Небесної Сотні; впорядкування кладовищ в населених пунктах району; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі; відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи. Аналіз роботи із зверненнями громадянза 2016 рік в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 2016 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня. Постійно проводиться моніторинг результативності розгляду звернень.Прийом громадян в райдержадміністрації протягом 2016 року проводиться згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 27.01.2016р.№22 «Про затвердження графіка прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації» зі змінами затвердженими розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 22.07.2016 р№218 «Про внесення змін до графіка прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації».Результати роботи із зверненнями громадян за 2016 рік свідчать про незначне збільшення кількості заяв, скарг та пропозицій, в районній держаній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – грудні 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 286 звернень (у 2014 році 231). З них 31 усне (за 2015 рік 25) та 255 письмових (за 2015 рік 206), колективних звернень за звітний період надійшло 16, повторних звернень 19. В основному громадяни зверталися в райдержадміністрацію щодо надання соціальної допомоги, вирішення земельних питань, комунального господарства, житлової політики та освіти. У своїх зверненнях громадяни району порушили 297 питань (за аналогічний період минулого року – 231).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту, а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам антитерористичної операції та їх родинам, надання роз’яснення призначення житлових субсидій, роз’яснення щодо відмови у призначенні державної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 178, що становить 59,9 % від загальної кількості порушених питань.Надходження такої кількості звернень громадян пов’язано з низьким життєвим рівнем населення та потребою в соціальній підтримці та захисті, грошовій матеріальній допомозі на лікування.Актуальними залишаються питання аграрної політики та земельних відносин – 60 звернень, що становить 20,2 % , освіти та роботи навчально-виховних закладів –13, що становить 4,4% від загальної кількості порушених питань. В основному жителів району турбували питання виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості, затвердження проекту із землеустрою, закриття малокомплектних шкіл, підвіз дітей до навчальних закладів.За результатами проведеного аналізу встановлено, що структурні підрозділи райдержадміністрації відповідально розглядали звернення громадян, вирішували питання згідно з наданими дорученнями та повноваженнями, надавали авторам звернень вичерпні відповіді про результати розгляду порушених у зверненні питань. Але значна кількість громадян телефонувала на Урядову «гарячу лінію» не звертаючись до органів влади, компетенції якої належить те чи інше питання.Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 88 звернень через органи влади вищого рівня, а 2015 року 47. Зокрема, до Адміністрації Президента України звернувся 1 житель району, до Кабінету Міністрів України – 74, до обласної державної адміністрації – 13.Збільшення такої кількості звернень через органи влади вищого рівня, а основна частина звернень саме з питань соціального захисту населення надійшла від соціально захищених верств населення – багатодітних сімей та одиноких матерів, пенсіонерів, інвалідів, які подають листи з проханнями переглянути розмір призначеної державної соціальної допомоги та причина відмови; роз’яснити порядок нарахування субсидії та причину відмови та з’ясувати причини затримки виплати субсидії; відсутність законних підстав для вирішення питань заявника щодо субсидій; прагнення громадян вирішувати свої проблеми через органи влади вищого рівня. Протягом 2016 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік» на засіданні колегії райдержадміністрації 18.02.2016 року (рішення №1/3 від 18.02.2016року) та за результатами якої видано розпорядження № 44 від 01.03.2016 р «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації в 2015 році».Проведено нараду у керівника апарату «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за Ι квартал 2016 року» протокол від 08.04.2016 року.Протягом 2016 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2016 року» на засіданні колегії райдержадміністрації 11.07.2016 року (рішення №4/6 від 11.07.2016 року) та за результатами якої видано розпорядження першого заступника голови №205 від 11.07.2016 р. «Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2016 року».Питання «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за 9 місяців 2016 року» розглядалось на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації 11.10.2016 року (протокол від 11.10.2016 року).Відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 05.01. 2016 року №2, від 31.03.2016р. № 94, 29.06.2016 р. № 182, від 13.10.2016 року №311 «Про затвердження графіку виїзних особистих прийомів громадян головою районної державної адміністрації та його заступниками» було здійснено 17 виїзних прийоми: головою райдержадміністрації – 3; першим заступником голови – 8, заступником голови райдержадміністрації – 6.Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання: надання земельних ділянок для будівництва та для особистого селянського господарства, розпаювання землі бувших КСП, питання виплати соціальних допомог та питання земельного спору між сусідами, вартість проїзду у маршрутних таксі місцевого значення.Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.01.2016 року №23 було затверджено новий склад комісії з питань розгляду звернень громадян. За звітний період відбулось 4 засідання комісії, на яких розглянуто 4 питання, що потребували комісійного вирішення.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 16.02.2016 року №39 «Про створення в районі «мобільного соціального офісу»». Протягом звітного періоду було організовано 5 виїздів мобофісу, де звернулось 24 громадянина (24 звернення), в тому числі прийнято документи від 8 осіб для призначення тих чи інших державних допомог чи субсидії.В основному порушувались питання: призначення та виплати субсидії; питання про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; порядок взяття на облік в центр зайнятості; право на призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям; питання про надання тимчасової державної допомоги дітям, виплата пенсій, надбавка до пенсії по інвалідності; порядок нарахування пільг багатодітним сім’ям, розмір компенсації виплати по догляду за престарілими.Головою райдержадміністрації видане розпорядження № 1 від 05.01.2016 року, яким затверджений графік «прямих телефонних ліній», за звітний період головою райдержадміністрації проведено 2 «прямих телефонних лінії», першим заступником голови 3, заступником голови 2.Керівником апарату райдержадміністрації був затверджений графік перевірок щодо роботи із зверненнями громадян у сільських та селищній радах у 2016 році 4.01.2016року.За звітний період здійснено 9 перевірок дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та організації особистого прийому громадян у виконкомах Шацької селищної ради, Прип’ятської, Самійличівської, Ростанської та Піщанської, Світязької, Пулемецької, Грабівської, Пульмівської сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки головам сільських рад для вжиття заходів щодо підвищення рівня організації роботи зі зверненнями громадян у частині забезпечення всебічного розгляду порушених питань, посилення контролю за дотримання термінів розгляду звернень та надання обґрунтованих відповідей заявникам.Протягом 2016 року проведено 3 семінари-навчання для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів та секретарів виконкомів селищної та сільських рад щодо надання методичної і практичної допомоги в організації роботи із зверненнями громадян протягом 2016 року.Розпорядженням голови райдержадміністрації від 18.01.2016 року №13 «Про графік проведення особистого прийому громадян,які потребують безоплатної первинної правової допомоги». Протягом 2016 року до юридичного сектору райдержадміністрації звернулось 3 громадянина. Тематикою даних звернень являються питання соціального захисту та трудових відносин. За звітний період сектором з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.Протягом 2016 року працювала інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та «Енергетична незалежність України».Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації протягом 2016 року проведено 2 засідання громадської ради, 4 засідання «круглого столу», 2 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району. На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо ритуальних послуг, впорядкування кладовищ в населених пунктах району; обговорення питання щодо функціонування та збереження у перспективі Шацької лікарні; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі; щодо відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Крім того, голова громадської ради спільно з керівництвом райдержадміністрації відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» учасникам бойових дій на території інших держав, які проживають на території Шацького району.На виконання пункту 5 розпорядження голови райдержадміністрації від 17.06.2013 року №234 «Про дотримання вимог Закону України «Про державну службу та інших нормативно-правових актів з питань державної служби при веденні організаційно-кадрової роботи, правової роботи, діловодства, роботи із зверненнями громадян та здійсненні контролю за виконанням документів у райдержадміністрації та її структурних підрозділах» електронну програму «Звернення громадян» приведено у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян».На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації.Аналіз роботи із зверненнями громадянза 9 місяців 2016 року в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 9 місяців 2016 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення, учасників АТО, членів їх сімей та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2016 року свідчать про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – вересні 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 197 звернень, що на 38 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З них 27 усних (за 9 місяців 2015 року 19) та 170 письмових (за 9 місяців 2015 року 140), колективних - 21 ( за 9 місяців 2015 року 12), повторних звернень – 14, (за 9 місяців 2015 року – 0). В основному громадяни зверталися в райдержадміністрацію щодо надання соціальної допомоги, вирішення земельних питань. У своїх зверненнях громадяни району порушили 207 питань (за аналогічний період минулого року – 159).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту, а саме надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам антитерористичної операції та їх родинам, надання роз’яснення призначення житлових субсидій, роз’яснення щодо відмови у призначенні державної допомоги як малозабезпеченій сім’ї). Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 111, що становить 56,3 % від загальної кількості порушених питань.Надходження такої кількості звернень громадян пов’язано з низьким життєвим рівнем населення та потребою в соціальній підтримці та захисті, грошовій матеріальній допомозі на лікування.Актуальними залишаються земельні питання – 47 звернень, що становить 23,8 % , освіти та роботи навчально-виховних закладів –11, що становить 5,6 % від загальної кількості порушених питань. В основному жителів району турбували питання виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості, затвердження проекту із землеустрою, закриття малокомплектних шкіл.Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 76 звернень через органи влади вищого рівня, що на 60 більше у порівнянні за 9 місяців 2015 року.Збільшення такої кількості звернень через органи влади вищого рівня, а основна частина звернень саме з питань соціального захисту населення надійшла від найменш соціально захищених верств – багатодітних сімей та одиноких матерів, пенсіонерів, інвалідів, які подають листи з проханнями переглянути розмір соціальної допомоги та причина відмови, роз’яснити призначення субсидії, з’ясувати причини затримки їх виплати. Протягом 9 місяців 2016 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік » та «Про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І півріччя 2016 року» на засіданні колегії райдержадміністрації 18.02.2016 року (рішення №1/3 від 18.02.2016року) та 11.07.2016 року (рішення №4/6 від 11.07.2016 року) відповідно.Відповідно до плану роботи райдержадміністрації проведено нараду у керівника апарату «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за Ι квартал 2016 року» 07 квітня 2016 року протокол № 12.Відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 05.01. 2016 року № 2, від 31.03.2016р. № 94, 29.06.2016 р. № 182 «Про затвердження графіку виїзних особистих прийомів громадян головою районної державної адміністрації та його заступниками» було здійснено 13 виїзних прийоми: головою райдержадміністрації – 3; першим заступником голови – 6, заступником голови райдержадміністрації – 4.Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання: надання земельних ділянок для будівництва та для особистого селянського господарства, розпаювання землі бувших КСП, питання виплати соціальних допомог та питання земельного спору між сусідами.Головою райдержадміністрації видане розпорядження № 1 від 05.01.2016 року, яким затверджений графік «прямих телефонних ліній», за звітний період головою райдержадміністрації проведено 2 «прямих телефонних лінії», першим заступником голови 3, заступником голови 2.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 лютого 2016 року № 39. Протягом 9 місяців було організовано 1 виїзд. В основному порушувались питання надання субсидій, отримання соціальної допомоги.Керівником апарату райдержадміністрації затверджено графік перевірок щодо роботи із зверненнями громадян у сільських та селищній радах у 2016 році.За звітний період здійснено 7 перевірок дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та організації особистого прийому громадян у виконкомах Шацької селищної ради, Прип’ятської, Самійличівської, Ростанської та Піщанської, Світязької, Пулемецької сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки головам сільських рад для вжиття заходів щодо підвищення рівня організації роботи зі зверненнями громадян у частині забезпечення всебічного розгляду порушених питань, посилення контролю за дотримання термінів розгляду звернень та надання обґрунтованих відповідей.За звітний період сектором з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади. Зокрема, децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад.В цьому періоді працювала інформаційно-просвітницька кампанія з популяризації служби в лавах Збройних Сил України на контрактній основі та «Енергетична незалежність України».Райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації за 9 місяців 2016 року проведено 3 засідання, 3 «круглих столів», 2 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району. На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо ритуальних послуг, впорядкування кладовищ в населених пунктах району; обговорення питання щодо функціонування та збереження у перспективі Шацької лікарні; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі; щодо відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Крім того, голова громадської ради спільно з керівництвом райдержадміністрації відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» учасникам бойових дій на території інших держав, які проживають на території Шацького району.На виконання пункту 5 розпорядження голови райдержадміністрації від 17.06.2013 року №234 «Про дотримання вимог Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів з питань державної служби при веденні організаційно-кадрової роботи, правової роботи, діловодства, роботи із зверненнями громадян та здійсненні контролю за виконанням документів у райдержадміністрації та її структурних підрозділах» електронну програму «Звернення громадян» приведено у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян».На офіційному веб-сайті райдержадміністрації оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у першого заступника голови районної державної адміністрації.Аналіз роботи із зверненнями громадянза І півріччя 2016 року в Шацькій районній державній адміністраціїРобота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом Ι півріччя 2016 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення. учасників АТО, членів їх сімей та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.Результати роботи із зверненнями громадян за 6 місяців 2016 року свідчать про збільшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – червні 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 144 звернень, що на 45 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З них 26 усних (за 6 місяців 2015 року 14) та 118 письмових (за 6 місяців 2015 року 85), колективних - 9 ( за 6 місяців 2015 року 11), повторних звернень – 13, (за 6 місяців 2015 року – 0). В основному громадяни зверталися в райдержадміністрацію щодо надання соціальної допомоги, вирішення земельних питань. У своїх зверненнях громадяни району порушили 148 питань (за аналогічний період минулого року – 99).Результати аналізу за характером питань свідчать, що найчастіше жителів району турбували питання соціального захисту, а саме надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО, надання роз’яснення призначення житлових субсидій. Таких звернень до райдержадміністрації надійшло 87, що становить 60,4 % від загальної кількості порушених питань.Надходження такої кількості звернень громадян пов’язано з низьким життєвим рівнем, потребою в соціальній підтримці та захисті, матеріальній допомозі на лікування.Актуальними залишаються земельні питання – 30 звернень, що становить 20,8 % , освіти та роботи навчально-виховних закладів –9, що становить 6,3 % від загальної кількості порушених питань. В основному жителів району турбували питання виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості, затвердження проекту із землеустрою, закриття малокомплектних шкіл. Протягом першого півріччя 2016 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік » на засіданні колегії райдержадміністрації 18.02.2016 року (рішення №1/3 від 18.02.2016року).Відповідно до плану роботи райдержадміністрації проведено нараду у керівника апарату «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за Ι квартал 2016 року» 07 квітня 2016 року протокол № 12.Відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 05 січня 2016 року № 2, від 31.03.2016р. № 94 «Про затвердження графіку виїзних особистих прийомів громадян головою районної державної адміністрації та його заступниками» було здійснено 10 виїзних прийоми: головою райдержадміністрації – 3; першим заступником голови – 4, заступником голови райдержадміністрації – 3.Основною тематикою звернень громадян, під час проведених виїзних прийомів, являються земельні питання, а саме надання земельних ділянок для будівництва та для особистого селянського господарства, розпаювання землі бувших КСП; питання виплати соціальних допомог та надання матеріальної допомоги на лікування.Головою райдержадміністрації було видане розпорядження від 05.01.2016 року № 1, яким затверджений графік «прямих телефонних ліній». За звітний період головою райдержадміністрації проведено 2 «прямих телефонних ліній», першим заступником голови 2, заступником голови 1.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 лютого 2016 року № 39. Протягом 6 місяців було організовано 1 виїзд. В основному порушувались питання надання субсидій, отримання соціальної допомоги.Керівником апарату райдержадміністрації затверджено графік перевірок щодо роботи із зверненнями громадян у сільських та селищній радах у 2016 році.За звітний період здійснено 4 перевірки дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та організації особистого прийому громадян у виконкомах Прип’ятської та Самійличівської, Ростанської та Піщанської сільських рад. За результатами перевірок підготовлено довідки головам сільських рад для вжиття заходів щодо підвищення рівня організації роботи зі зверненнями громадян у частині забезпечення всебічного розгляду порушених питань, посилення контролю за дотримання термінів розгляду звернень та надання обґрунтованих відповідей.Громадською радою при райдержадміністрації у І півріччі 2016 року проведено 3 засідання, 4 «круглих столів», 1 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району. На засіданнях громадської ради розглядались питання щодо ритуальних послуг, впорядкування кладовищ в населених пунктах району; обговорення питання щодо функціонування та збереження у перспективі Шацької лікарні; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі; щодо відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації, вживаються заходи щодо вдосконалення цієї роботи.Аналіз роботи із зверненнями громадянза 2015 рік в Шацькій районній державній адміністрації Робота із зверненнями громадян у Шацькій районній державній адміністрації протягом 2015 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» , Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня. Постійно проводиться моніторинг результативності розгляду звернень.Розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.11.2010 року №283 було затверджено склад комісії з питань розгляду звернень громадян. За звітний період відбулось 4 засідання комісії, на яких розглянуто питання, що потребували комісійного рішення.Результати роботи із зверненнями громадян за 2015 рік свідчать про збільшення кількості заяв, скарг та пропозицій, в районній держаній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.У січні – грудні 2015 року до районної державної адміністрації надійшло 231 звернення (у 2014 році 121). З них 25 усних (за 2014 рік 20) та 206 письмових (за 2014 рік 101), колективних звернень за звітний період надійшло 16, повторних звернень 3. В основному громадяни зверталися в райдержадміністрацію щодо надання соціальної допомоги, вирішення земельних питань, комунального господарства, житлової політики та освіти.Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 47 звернень через органи влади вищого рівня, а 2014 року 14. Зокрема, до Адміністрації Президента України не звернувся жоден житель району, до Кабінету Міністрів України – 41, до обласної державної адміністрації – 6.Протягом 2015 року у Шацькій райдержадміністрації розглядалось питання про підсумки роботи із зверненнями громадян протягом І півріччя 2015 року на засіданні колегії райдержадміністрації 03.08.2015 року (протокол №2 від 03.08.2015р.).Проведено нараду у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за 9 місяців 2015 року» (протокол № від 30.09.2015р.), «Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2008 року №47 «Про організацію виконання в районі Указу Президента України від 07.02.2008 року «109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».Щоквартально розробляються графіки проведення прийомів громадян за місцем проживання у сільських радах та затверджуються головою райдержадміністрації. На протязі року головою було проведено 8 виїзних прийомів, першим заступником – 3. Основною тематикою звернень громадян являються земельні питання, фінансова та матеріальна допомога родинам мобілізованих в зону АТО, ремонт дороги місцевого значення загального користування.В районній державній адміністрації створений “мобільний соціальний офіс” з метою надання підтримки соціально вразливим категоріям населення, які звертаються за соціальною підтримкою. Склад та графік виїздів «мобільного офісу» затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.05.2015року №41. Протягом звітного періоду було організовано 5 виїздів. В основному порушувались питання: призначення та виплати субсидії; питання про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; порядок взяття на облік в центр зайнятості; право на призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям; питання про надання тимчасової державної допомоги дітям, виплата пенсій, надбавка до пенсії по інвалідності; порядок нарахування пільг багатодітним сім’ям; порядок нарахування пенсій працюючим пенсіонерам; щомісячна адресна допомога тимчасово переміщеним особам.За звітний період сектором з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації проводилась значна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо впровадження реформ, їх комунікаційної підтримки, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних органів влади.В рамках проведення інформаційного супроводу важливих для жителів району реформ розглядались наступні питання: децентралізації, регіонального розвитку, передачі функцій на місця та об’єднання територіальних громад; реалізації заходів з енергетичної ефективності; спрощення порядку надання житлових субсидій; пам’ятка населенню щодо профілактики поліомієліту; заходів спрямованих щодо військово-патріотичного виховання учнівської молоді; питання виконання комплексного плану з енергозбереження, програми економічного і соціального розвитку району; соціального забезпечення сімей учасників та поранених під час проведення антитерористичної операції та інші.Також райдержадміністрацією забезпечувалась комунікаційна підтримка шляхом розміщення на території району друкованої інформаційної продукції різної тематики.Громадською радою при райдержадміністрації проведено 8 засідань, 4 «круглих столів», 6 засідань комісії з питань надання матеріальної допомоги мобілізованим, учасникам АТО з Шацького району. В основному розглядались питання щодо програми соціального та економічного розвитку району; підсумки проведення волонтерського руху в районі; про військово-патріотичне виховання молоді в навчально-виховних закладах району; про добровільне об’єднання територіальних громад в Шацькому районі; про надання житлової субсидії за спрощеним порядком; про регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства; реалізація державної інформаційної політики в районі та ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»; щодо відзначення в районі державних, знаменних дат та інші важливі питання для життєдіяльності населення району.Окрім того, голова громадської ради спільно з керівництвом райдержадміністрації здійснювали поїздки в населені пункти району для вручення ветеранам війни, учасникам бойових дій відзнаки Президента України – медаль «70 років визволення України від фашистських загарбників».Головою райдержадміністрації видане розпорядження № 6 від 09 квітня 2015 року, яким затверджений графік «прямих телефонних ліній», за звітний період головою райдержадміністрації проведено 3 «прямих телефонних ліній», першим заступником голови 3, заступником голови 1.Керівником апарату райдержадміністрації затверджено графік перевірок щодо роботи із зверненнями громадян у сільських та селищній радах у 2015 році від 21.01.2015року. Протягом даного періоду було проведено 9 перевірок щодо роботи із зверненнями громадян , підготовлено аналітичні довідки.На виконання пункту 5 розпорядження голови райдержадміністрації від 17.06.2013 року №234 «Про дотримання вимог Закону України «Про державну службу та інших нормативно-правових актів з питань державної служби при веденні організаційно-кадрової роботи, правової роботи, діловодства, роботи із зверненнями громадян та здійсненні контролю за виконанням документів у райдержадміністрації та її структурних підрозділах» електронну програму «Звернення громадян» приведено у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян».На офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюються розділи: «Вимоги до звернення», «Графік прийому громадян», «Звернення в РДА».Засоби масової інформації періодично висвітлюють інтерв’ю керівництва, рішення та інформацію, пов’язану з діяльністю райдержадміністрації.Працівниками загального відділу постійно ведеться роз’яснювальна робота, надаються консультації громадянам, які звертаються до районної державної адміністрації. Організація роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації.
Назва РДА/МВК |
Кількість усіх звернень |
Кіл-сть звернень, що надійшли поштою |
Кількість звернень на особистому прийомі |
Кількість громадян, що звернулись |
Повторних |
Колективних |
Кількість питань, порушених у зверненнях |
Три основних питання, кількість звернень |
||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|
Шацька районна державна адміністрація |
341 |
312 |
288 |
287 |
53 |
25 |
462 |
564 |
11 |
5 |
7 |
5 |
352 |
319 |
Аграрна політика та земельні відносини -183, соціальний захист -98, інші -71 |
Аграрна політика та земельні відносини -187, соціальний захист -76, інші -56 |
Назва РДА |
Виїзні прийоми |
«Мобільні офіси» |
Дні контролю |
Телефон довіри |
Гаряча лінія |
|||||||||||
кількість виїзних прийомів |
кількість громадян, що звернулись |
кількість питань, порушених у зверненнях |
||||||||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|||
Шацька районна державна адміністрація |
36 |
40 |
50 |
19 |
43 |
18 |
16 |
20 |
0 |
7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
Назва РДА/МВК |
Кількість усіх звернень |
Кіл-сть звернень, що надійшли поштою |
Кількість звернень на особистому прийомі |
Кількість громадян, що звернулись |
Повторних |
Колективних |
Кількість питань, порушених у зверненнях |
Три основних питання, кількість звернень |
||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|
Шацька районна державна адміністрація |
272 |
224 |
229 |
212 |
43 |
2 |
393 |
229 |
11 |
4 |
7 |
4 |
280 |
224 |
Аграрна політика та земельні відносини -146, соціальний захист -76, інші -19 |
Аграрна політика та земельні відносини -129, соціальний захист -48, інші -47 |
Назва РДА/МВК |
Кількість усіх звернень |
Кіл-сть звернень, що надійшли поштою |
Кількість звернень на особистому прийомі |
Кількість громадян, що звернулись |
Повторних |
Колективних |
Кількість питань, порушених у зверненнях |
Три основних питання, кількість звернень |
||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|
Шацька районна державна адміністрація |
165 |
163 |
144 |
155 |
21 |
2 |
284 |
170 |
6 |
3 |
5 |
4 |
166 |
152 |
Аграрна політика та земельні відносини -85, соціальний захист -51, житлово-комун господарство-8 |
Аграрна політика та земельні відносини -93, соціальний захист -35, житлово-комун господарство-5 |
Назва РДА |
Виїзні прийоми |
«Мобільні офіси» |
Дні контролю |
Телефон довіри |
Гаряча лінія |
|||||||||||
кількість виїзних прийомів |
кількість громадян, що звернулись |
кількість питань, порушених у зверненнях |
||||||||||||||
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
2017 |
2018 |
|||
Шацька районна державна адміністрація |
12 |
21 |
21 |
6 |
13 |
6 |
7 |
8 |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
||
Назва РДА/МВК |
Кількість усіх звернень |
Кількість звернень, що надійшли поштою (п.1.1) |
Кількість звернень на особистому прийомі (п.1.2) |
Повторних (п.2.2) |
Колективних (п.5.2) |
Кількість питань, порушених у зверненнях |
Три основних питання, кількість звернень |
|||||||||
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
|||
Шацька районна державна адміністрація |
82 |
100 |
71 |
93 |
11 |
7 |
1 |
1 |
1 |
4 |
83 |
108 |
аграрної політики та земельних відносин-37; соціальний захист-27, комунального господарства– 6 |
аграрної політики та земельних відносин-62; соціальний захист-20, інші– 15 |
||
Назва РДА/МВК |
«Мобільні офіси» |
Виїзні прийоми |
Дні контролю |
Телефон довіри |
Гаряча лінія |
|||||||||||
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
І кв. 2017 |
І кв. 2018 |
|||||||
Шацька районна державна адміністрація |
3 |
2 |
8 |
4 |
0 |
3 |
0 |
0 |
13 |
2 |
||||||
Володимир -Волинський |
||||||||||||||||
Горохівський |
||||||||||||||||
Іваничівський |
||||||||||||||||
Камінь-Каширський |
||||||||||||||||
Ківерцівський |
||||||||||||||||
Ковельський |
||||||||||||||||
Локачинський |
||||||||||||||||
Луцький |
||||||||||||||||
Любешівський |
||||||||||||||||
Любомльський |
||||||||||||||||
Маневицький |
||||||||||||||||
Ратнівський |
||||||||||||||||
Рожищенський |
||||||||||||||||
Старовижівський |
||||||||||||||||
Турійський |
||||||||||||||||
Шацький |
86 |
100 |
71 |
93 |
11 |
7 |
1 |
1 |
1 |
4 |
83 |
108 |
аграрної політики та земельних відносин-62; соціальний захист-20, інші– 15 |
|||
м. Володимир-Волинський |
||||||||||||||||
м. Ковель |
||||||||||||||||
м.Луцьк |
||||||||||||||||
м.Нововолинськ |
||||||||||||||||
РАЗОМ |