Версія для друку
Середа, 06 березня 2013 20:08

П Е Р Е Л І К

послуг, що надає відділ ведення Державного реєстру  виборців апарату Шацької райдержадміністрації

 

            1.Включення до Державного реєстру виборців за зверненням особи, яка набула права голосу або має право голосу.

            Відповідно до ст.19 Закону України “Про Державний реєстр виборців” особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем  свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру. Виборець подає до відділу ведення Державного реєстру виборців письмову заяву за формою, встановленою розпорядником Реєстру. До заяви додаються документи (копії документів), що посвідчують особу та підтверджують громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула  громадянства України).

 

            2. Зміна персональних даних виборця, що містяться у Державному реєстрі виборців, за його зверненням.

            Відповідно до ст.20 Закону України “Про Державний реєстр виборців” виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто  звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються  документи (копії документів), що підтверджують ці зміни.

            У разі звернення   щодо зміни виборчої адреси виборець подає відділу ведення Державного реєстру виборців за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну  виборчої адреси виборця.

 

            3. Видача посвідчення про тимчасову зміну місця голосування без зміни його виборчої адреси.

            Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має  право голосу на виборах президента України, народних депутатів України, всеукраїнського референдуму, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.  Заява про тимчасову зміну місця голосування подається до відділу ведення Державного реєстру виборців  за місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування) або за виборчою адресою заявника, відповідно до ст.8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.  До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються відділу ведення ДРВ для перевірки вірності цих копій. До заяви члена виборчої комісії про тимчасову зміну місця голосування додається копія відповідного посвідчення (оригінал пред’являється органу ведення Реєстру) або копія рішення про утворення  відповідно окружної чи дільничної виборчої комісії.

            4. Надання інформації  з  Державного  реєстру  виборців  про виборця за його (її запитом).

            Виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до відділу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України

(якщо особа недавно набула громадянства України). Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

            У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо  надання такої інформації:

            1) за його власною виборчою адресою (крім виборчих адрес, визначених частинами третьою — п’ятою статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) - щодо персональних даних, передбачених частиною першою статті 6 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

            2) за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни — кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

Переглядів 3386 Останнє редагування Понеділок, 17 лютого 2014 09:26