29 30
    Головна>Новини>У районі відбулась першість із легкоатлетичного кросу
    Понеділок, 22 квітня 2019 14:20

У районі відбулась першість із легкоатлетичного кросу

19 квітня в урочищі села Фалемичі відбулась першість району з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Змагання проходили на дистанціях 500 метрів серед ЗОШ І-ІІ і І-ІІІ  ступенів та 1000 метрів – ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На дистанції 500 метрів переможцями стали:

І місце - Гарват Карина (с. Ласків), Шпур Ольга (с. Березовичі), Кецан Назар (с. Микуличі), Криштоп Богдан (с. Стенжаричі);

ІІ місце – Кінаш Вікторія (с. Хмелівка), Бадзюнь Аліна (с. Зимне), Трофимук Дмитро (с. Гайки), Яцюра Дмитро (с. Хобултова);

ІІІ місце -  Стаднік Віра (с. Микитичі), Доскоч Вероніка (с. Галинівка), Гричай Станіслав (с. Зоря), Корчик Богдан (с. Березовичі).

На дистанції 1000 метрів:

І місце посіли Ігнатюк Анна та Рабей Орест зі школи села Березовичі;

ІІ місце поділили між собою Охрімчук Ольга (с. Зимне) і Павлюк Василь     (с. Овадне);

ІІІ місце  у Марчук Ольги (с. Хобултова) та Вольського Макара (с.Зимне).

У командному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогла команда ЗОШ с.Микуличі, друге місце зайняли учні Хмелівківської школи, третє у школярів с. Гайки.

Серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів перше місце зайняла команда ЗОШ с. Березовичі, друге місце –  НВК с. Зимне та  третє місце посіла ЗОШ с. Хобултова.