Версія для друку
Субота, 28 жовтня 2017 10:15

У Шацьку відзначили День визволення України від фашистських загарбників

     28 жовтня - визначна дата в календарі українців. Саме цього дня територію країни звільнили від ворогів, які топтали і нищили українську землю впродовж чотирьох кривавих років Другої світової.

     Мільйони жертв, зруйновані міста і села, понівечені людські долі - все це гіркі наслідки найбільшої в історії людства війни.

    27 жовтня, біля обеліска Слави в смт Шацьк, по завершенню засідання громадської ради при райдержадміністарції  представники районної влади, працівники установ, організацій та громадські активісти вшанували визначну дату в історії України.

     Виступили перед присутніми  заступник голови райдержадміністрації Володимир Бугайчук, голова районної організації ветеранів війни Адам Дударчук, наголосивши, що ми не маємо права забути ні про ті події, ні про героїв-визволителів. Спогадами про воєнні роки поділився ветеран війни Костянтин Чесноков.

    Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Другої світової війни співвітчизників і поклали до підніжжя обеліска корзину з квітами.

 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 354