Версія для друку
Вівторок, 22 грудня 2015 17:19

Промисловість району представляє ТзОВ Шацький молокозавод. Основним видом діяльності промислового підприємства району є збирання молока, його переробка та реалізація промислової продукції.

         Сировина для промислової продукції заготовляється не тільки на території Шацького району, а й на території сусідніх: Любомльського та Старовижівського районів.

На молокозаводі виробляється харчова промислова продукція: масло селянське та сировина для технічної промисловості: казеїн, а також сири: сулугуні, бринза, чечіль косичка, козацький та адегейський.

         Масло Шацького молокозаводу це єдине натуральне без домішок масло, яке виготовляється на території області. Воно користується попитом серед населення, а також закуповується для харчування в бюджетних установах області.

         На промисловому підприємстві району нараховується 30 штатних працівників, а також за договорами працює  50-70 осіб, в залежності від сезону.

Обсяги реалізації продукції в порівнянні з 2017 роком значно зросли. Обсяг реалізації промислової продукції за 12 місяців 2018 року - 7млн.315 тис.грн. Обсяг виробництва промислової продукції - 43 тонн.масла та 22 тонн казеїну.

Переглядів 3650 Останнє редагування Понеділок, 04 березня 2019 09:36